18 czerwca, 2021/Aktualności
  • Przez srodaslaska
  • 81
  • 0

Po długiej przerwie w regularnych treningach do spotkań na ringu wrócili bokserzy z Klubu Glory Boxing Środa Śląska. Prezes Klubu zaprasza wszystkich chętnych na treningi na stadionie OSiR oraz do siedziby w gminnym Centrum NGO.

 Pandemia zahamowała nieco działalność średzkiego klubu bokserskiego, ale z początkiem czerwca zawodnicy wrócili do wspólnych treningów, które przy sprzyjającej pogodzie odbywają się na świeżym powietrzu. – Bardzo się cieszymy, że wszystko powoli wraca do normalności, w tym nasze regularne spotkania i treningi – zapewnia Radosław Pupin, założyciel i jednocześnie trener Klubu Glory Boxing Środa Śląska. – Zawodnicy trenowali samodzielnie w domach, ale to nigdy nie zastąpi wspólnego spotkania z trenerem ­– tłumaczy Prezes Pupin.

Do grupowych zajęć wrócili klubowi zawodnicy, ale mile widziani są też nowi pięściarze, którzy chcą spróbować swoich sił w tym sporcie. – Czekamy i zapraszamy wszystkich chętnych na pierwszy trening, który zawsze jest całkowicie darmowy. Można przyjść, spróbować swoich sił w boksie podczas treningu, który poprowadzą profesjonalni trenerzy, a jednocześnie mistrzowie Polski i świata w kickboxingu – zachęca Radosław Pupin.

Treningi bokserów z Klubu Glory Boxng Środa Śląska odbywają się środy i piątki o godz. 17.00 na stadionie OSiR w Środzie Śląskiej, obok siedziby Centrum NGO, gdzie przedstawiciele klubu dyżurują we wtorki między godz. 14-15. Więcej szczegółów dot. treningów oraz działalności klubu udziela Prezes Klubu pod nr tel. 660 700 309.

 

 

 

 

 

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *