24 lutego, 2021/Aktualności
  • Przez srodaslaska
  • 0

W styczniu do swojej nowej siedziby w gminnym Centrum NGO przeniósł się Miejski Ludowy Klub Sportowy Polonia Środa Śląska. Prezes Mariusz Kargol jest pod wrażeniem standardów miejskiej placówki i zapewnia, że przedstawiciele klubu będą często korzystać z jej dużych możliwości.

 Wcześniej siedziba średzkiego klubu mieściła się w sali przy stadionie miejskim OSiR. – Standard naszego biura od lat pozostawiał jednak wiele do życzenia. Dlatego postanowiliśmy się przenieść i dzięki zgodzie Burmistrza Gminy Środa Śląska wynajmowaliśmy pomieszczenie na ul. Malczyckiej przy targowisku miejskim. Jednak odległość od stadionu była dla nas dużym utrudnieniem, ponieważ podczas sezonu potrzebujemy stałego dostępu do biura w trakcie meczów w weekendy, więc ta odległość naprawdę nam nie pomagała – wyjaśnia Prezes Mariusz Kargol. – Ja cały czas powtarzam, że Centrum NGO jest idealnym miejscem dla Polonii. I jak dostaliśmy od Pana Burmistrza propozycję przeniesienia się tam, bardzo ucieszyliśmy się. Odległość od stadionu i standard powodują, że robimy kolejny krok do przodu w historii klubu i mam nadzieję, że są to już nasze ostatnie przenosiny – dodaje Mariusz Kargol.

Po drugie standard. Centrum NGO umożliwia korzystanie z wyposażonych sal konferencyjnych, zaplecza kuchennego, czy sali komputerowej. – Dla nas jest to skok jakościowy. I jestem pewny, że będziemy korzystali z udogodnień NGO bardzo często. Czasami trzeba zaprosić przedstawicieli innych klubów, przedstawicieli urzędów, czy kontrahentów do biura gdzie nie było nawet okna? Teraz będziemy mogli z dumą zapraszać wszystkich do naszego nowego biura – podkreśla Mariusz Kargol, prezes MLKS Polonia.

Od 01.03.2021 Kierownik Klubu będzie miał stałe dyżury w poniedziałki od 14.30-16.30 i środy od 10.00-12.00. Prezes Klubu MLKS Polonia Mariusz Kargol będzie dyżurował w piątek od 12.00 do 13.00, a wiceprezes Dariusz Hamkało we wtorek i piątek w godz. 11.00-12.00.

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *