17 września, 2021/Aktualności
  • Przez srodaslaska
  • 0

10 września gminne Centrum NGO wraz z organizacjami, które tam stacjonują zorganizowało Dzień Otwarty dla mieszkańców i wszystkich chętnych. Można było dowiedzieć się więcej o ich działaniach i zasadach przystąpienia. Seniorzy uczestniczyli w wykładzie z psychologiem, a kluby sportowe przygotowały gadżety i słodki poczęstunek.

 W trakcie Dnia Otwartego w Centrum NGO nasze stowarzyszenia i organizacje dyżurowały w swoich biurach, aby w razie potrzeby udzielać informacji zainteresowanym ich działalnością.

Klub MLKS Polonia przygotował gadżety dla odwiedzających biuro tego dnia, a KS „Skarby” razem z KGW Środa Śląska częstowało słodkimi babeczkami własnego wypieku. Do dyspozycji byli także wędkarze w Koła „Sazan” w Środzie Śląskiej oraz Klub Seniora, który cały czas prowadzi nabór nowych członków.

Seniorki uczestniczyły w wykładzie psychologa Piotra Łąckiego pn „4 kroki do utrzymania sprawności fizycznej i umysłowej”. – Bardzo ciekawa prelekcja, dużo się dowiedziałam o prowadzeniu odpowiedniego stylu życia, odżywaniu i podejściu do tematu starości – mówi Maria Pachońska, wiceprezes Klubu Seniora w Środzie Śląskiej.

Centrum NGO przygotowało także prezentację zdjęć z okresu, kiedy budynek był jeszcze przedszkolem, fotografii prezentujących obecny stan – nowych biur i sal konferencyjnych oraz fotorelację z wydarzeń i spotkań, jakie do tej pory odbyły się w Centrum NGO.

Centrum NGO przy Alei Konstytucji 3-go Maja 11 jest otwarte od pon – pt w godz. 8 – 18,  a szczegółowy grafik urzędowania stowarzyszeń i organizacji znajduje się na stronie www.ngo.srodaslaska.pl.

 

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *