Koncert Chóru Seniora w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Środzie Śląskiej

🎶 Zapraszamy na koncert w wykonaniu Chóru Seniora z Miasto i Gmina Środa Śląska, który odbędzie się27 kwietnia w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Środzie Śląskiej. Nasz Chór z okazji Święta Bożego Miłosierdzia zaprezentuje utwory paschalne i do Bożego Miłosierdzia ⛪️🎶
🎙 Śpiewaczkom akompaniować będzie Marcin Szumilas, a koncert poprowadzi Maryia Yanushkievich, odpowiedzialna za przygotowanie wydarzenia.
Chór Seniora z udziałem członkiń Stowarzyszenie Klub Seniora w Środzie Śląskiej z Centrum NGO Środa Śląska istnieje od kilku lat.
Po krótkiej przerwie został on reaktywowany w lutym 2025 pod dyrygenturą Maryii Yanushkievich.
Formacja jest gotowa, aby zaprezentować pierwsze utwory, zatem zachęcamy zostać chwilę dłużej po Mszy Świętej na godzinę 12:00 i zobaczyć pierwszy w tym sezonie występ Chóru Seniora 😃
Zapraszamy😀 i dziękujemy Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego Środa Śląska za możliwość organizacji koncertu.